Logic Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» reclamatie
cerere unban gerrard I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 7:17 pm Scris de MaRiuS

» cerere adimin
cerere unban gerrard I_icon_minitimeVin Ian 29, 2010 1:00 am Scris de DuRaCeLL

» cerere admin
cerere unban gerrard I_icon_minitimeVin Ian 29, 2010 12:00 am Scris de Hart break kid

» Clan ...........
cerere unban gerrard I_icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 11:57 pm Scris de Hart break kid

» Ban List DuRaCeLL
cerere unban gerrard I_icon_minitimeLun Ian 25, 2010 9:16 pm Scris de DuRaCeLL

» TuToRiaL + Download
cerere unban gerrard I_icon_minitimeLun Ian 25, 2010 7:34 pm Scris de DuRaCeLL

» IMPORTANT:Cititi!!
cerere unban gerrard I_icon_minitimeLun Ian 25, 2010 7:19 pm Scris de DuRaCeLL

» Pentru toti adminii
cerere unban gerrard I_icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:09 am Scris de Admin

» gerrard gerrard
cerere unban gerrard I_icon_minitimeVin Ian 22, 2010 9:15 pm Scris de L33T

Statistici Forum
Website counter


cerere unban gerrard

3 participanți

In jos

cerere unban gerrard Empty cerere unban gerrard

Mesaj  gerrard Vin Oct 02, 2009 2:09 am

nickname:gerrad
nickul addminului care mia dat ban:duracel
alti addmin care erau pe sv:mike gerrard
dovada:am intrat dupa o ora si am vrut sa schimb harta si am primit banned permanently

gerrard

Mesaje : 23
Data de inscriere : 01/10/2009

Sus In jos

cerere unban gerrard Empty Re: cerere unban gerrard

Mesaj  Admin Vin Oct 02, 2009 3:10 am

asteptam si parerea lui DuRaCeLL...eu propun unban
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 156
Data de inscriere : 31/08/2009
Localizare : Focsani

https://logic.forumgratuit.ro

Sus In jos

cerere unban gerrard Empty Re: cerere unban gerrard

Mesaj  DuRaCeLL Vin Oct 02, 2009 4:08 am

eram pe fy_snow..............eram 3vs 3 si el a schimbat harta in De_dust ......dupa care am intrebat eu cne a schimbat Dark mia spus ca elll....a durat 5 min a dat la vot snow........dupa vreo 10 min tot 3 vs 3 iar a dat la vot iam dat ban 10 min...... lam avertizat pe mess ca dak mai fc greselii dastea ii dau ban permanent a zis ca ok........a intrat iar pe srv dupa 5 min iar vot de_dust awp_india si ink o harta ......eram 7 playeri in total........
Deci Astept Ca Owneru sa imi spuna dak am procedat corect...... app cititi si voi regulamentu inainte de a face pe adminii.....:d
P.S.....Am vrut sa ii verific redirecturile si mi sa spus ca iai zis sa nu le deschida ....asta nush sigur .........Multa Bafta
P.S 2.......Solicit sa ii se scoate adminu..... habar are ce importanta are un admin... regulamentul nu il stie.......stie doar cateva comenzi de care abuzeaza ...........

____________________________________________________________________________________

Inteligent Ca Superman Imi Trag Chiloti Peste Pantaloni!!!!!!!!
DuRaCeLL
DuRaCeLL

Mesaje : 33
Data de inscriere : 25/09/2009

Sus In jos

cerere unban gerrard Empty Re: cerere unban gerrard

Mesaj  Admin Sam Oct 03, 2009 2:54 am

DuRaCeLL a scris:eram pe fy_snow..............eram 3vs 3 si el a schimbat harta in De_dust ......dupa care am intrebat eu cne a schimbat Dark mia spus ca elll....a durat 5 min a dat la vot snow........dupa vreo 10 min tot 3 vs 3 iar a dat la vot iam dat ban 10 min...... lam avertizat pe mess ca dak mai fc greselii dastea ii dau ban permanent a zis ca ok........a intrat iar pe srv dupa 5 min iar vot de_dust awp_india si ink o harta ......eram 7 playeri in total........
Deci Astept Ca Owneru sa imi spuna dak am procedat corect...... app cititi si voi regulamentu inainte de a face pe adminii.....:d
P.S.....Am vrut sa ii verific redirecturile si mi sa spus ca iai zis sa nu le deschida ....asta nush sigur .........Multa Bafta
P.S 2.......Solicit sa ii se scoate adminu..... habar are ce importanta are un admin... regulamentul nu il stie.......stie doar cateva comenzi de care abuzeaza ...........


A mintit in legatura cu redirectele...nu i-am zis eu nici pe departe asa ceva


Ai adminul sanctionat pentru 1 saptamana in care ai timp sa citesti foarte bine regulamentul si sa inveti comenzile bine



PS : si datii careva unban ... ca oricum are adminul sanctionat 1 saptamana


Locked
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 156
Data de inscriere : 31/08/2009
Localizare : Focsani

https://logic.forumgratuit.ro

Sus In jos

cerere unban gerrard Empty Re: cerere unban gerrard

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum