Logic Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» reclamatie
tutorial instalare counter strike 1.5 plus half Life I_icon_minitimeDum Ian 31, 2010 7:17 pm Scris de MaRiuS

» cerere adimin
tutorial instalare counter strike 1.5 plus half Life I_icon_minitimeVin Ian 29, 2010 1:00 am Scris de DuRaCeLL

» cerere admin
tutorial instalare counter strike 1.5 plus half Life I_icon_minitimeVin Ian 29, 2010 12:00 am Scris de Hart break kid

» Clan ...........
tutorial instalare counter strike 1.5 plus half Life I_icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 11:57 pm Scris de Hart break kid

» Ban List DuRaCeLL
tutorial instalare counter strike 1.5 plus half Life I_icon_minitimeLun Ian 25, 2010 9:16 pm Scris de DuRaCeLL

» TuToRiaL + Download
tutorial instalare counter strike 1.5 plus half Life I_icon_minitimeLun Ian 25, 2010 7:34 pm Scris de DuRaCeLL

» IMPORTANT:Cititi!!
tutorial instalare counter strike 1.5 plus half Life I_icon_minitimeLun Ian 25, 2010 7:19 pm Scris de DuRaCeLL

» Pentru toti adminii
tutorial instalare counter strike 1.5 plus half Life I_icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:09 am Scris de Admin

» gerrard gerrard
tutorial instalare counter strike 1.5 plus half Life I_icon_minitimeVin Ian 22, 2010 9:15 pm Scris de L33T

Statistici Forum
Website counter


tutorial instalare counter strike 1.5 plus half Life

In jos

tutorial instalare counter strike 1.5 plus half Life Empty tutorial instalare counter strike 1.5 plus half Life

Mesaj  DuRaCeLL Vin Oct 02, 2009 6:47 pm

Download Counter-Strike 1.5 + Half-Life + alte moduri HL
part1
part 2
part3
part4
part 5

Parola arhive: murderteam.org

Instalare Counter-Strike 1.5 + Half-Life + alte moduri HL
- Trebuie sa ai Daemon Tools pentru a instala Half-Life versiunea ISO.
- Instaleaza Half-Life cu ajutorul programului Daemon Tools.
- Instaleaza hl1110.exe
- Instaleaza csv15full.exe
- Deschide Counter-Strike 1.5. O sa iti ceara un key pe care il gasesti in "cd-key.txt", fisier pe care il gasesti in arhive.
Cum sa joci Counter-Strike 1.5 Online
- Intrii in Counter-Strike 1.5
- Selectezi "View Game"
- Apesi "Ad IP"
- Intrii pe Servere Counter-Strike 1.5 si gasesti cate servere vrei.
- Copiezi numele serverului si ii dai paste la "Ad IP". Apoi apesi OK.
- Bafta..
DuRaCeLL
DuRaCeLL

Mesaje : 33
Data de inscriere : 25/09/2009

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum